درباره دارالترجمه آلمانی

ترجمه مدارک غیر رسمی در دارالترجمه آلمانی

دارالترجمه آلمانی تهران با هدف خدمت رسانی به هموطنان عزیز فعالیت خود را با تیمی از مترجمان باسابقه و حرفه ای زیر نظر قوه قضاییه و دادگستری در تهران آغاز نمود.

این مجموعه در تمامی ایام هفته و حتی روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ترجمه رسمی و غیر رسمی انواع اسناد و مدارک به زبان آلمانی از قبیل ترجمه شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج، مدارک تحصیلی و فیلم، کتاب، مقاله، فایل صوتی و ... است.

ترجمه مدارک دانشگاهی در دارالترجمه آلمانی

شما عزیزان می توانید به منظور پیشگیری از اشتباهات و خطاهای احتمالی که ممکن است در حین برخورداری از خدمات سرویس های آنلاین مجموعه ما پیش بیاید، پیش از ثبت سفارش و یا ارسال مدارک خود با تیم مشاوران ما در بخش روابط عمومی تماس حاصل فرمایید.

دارالترجمه آلمانی

مهمترین چهارچوب های کاری ما در دارالترجمه آلمانی

ما در دارالترجمه آلمانی برای خود قوانینی وضع نموده و بر آن پایبندیم و عمل به همین قوانین موجب برتری ما نسبت به دیگر دارالترجمه ها شده است. این قوانین به شرح زیر هستند:

تحویل مدارک بدون حتی 1 ثانیه تاخیر  در دارالترجمه آلمانی
  • تحویل مدارک بدون حتی 1 ثانیه تاخیر

در این موسسه با برخورداری از مترجمین متخصص و مورد تایید وزارت دادگستری تمامی اسناد و مدارک در زمان مقرر تحویل داده می شوند و نیازی به نگرانی بابت دیر رسیدن ترجمه نخواهید داشت.

اعزام مترجم در محل مورد نظر شما در دارالترجمه آلمانی
  • اعزام مترجم در محل مورد نظر شما

برای حضور یک مترجم در کنار شما تنهایتان نخواهیم گذاشت. در صورتی که برای شرکت در همایش یا تجارت کاری نیاز به حضور مترجم در کنار خود دارید، در دارالترجمه آلمانی این شرایط را برای شما فراهم می کنیم.

ارائه خدمات ترجمه آلمانی تخصصی در دارالترجمه آلمانی
  • ارائه خدمات ترجمه آلمانی تخصصی

با برخورداری از تیم مترجم متخصص تمامی مقالات و متونی که در رشته های تخصصی همچون پزشکی، مهندسی و ... هستند را با بالاترین کیفیت و هماهنگی و کم ترین غلط انجام می دهیم. در کنار شما تمام قد ایستاده ایم تا با ترجمه درست و اصولی راه را برای مهاجرت تحصیلی، کاری، زندگی و سرمایه گذاری شما در کشور آلمان هموار سازیم.